Побачити Синевир згори

На озеро Синевир приїжджають багато туристів, хтось навіть бував тут неодноразово. Зручний під’їзд дозволяє на авто дістатись максимально близько до цього чуда природи. Але побачити найвисокогірніше озеро України можна не лише з його берегів.

Мальовниче плесо, в якому віддзеркалюється небо, та вічнозелені смереки – наче вії навколо ока. Цей краєвид зачарує мандрівників на маршруті Синевирський перевал – гора Кам’янка – озеро Синевир.

Протяжність маршруту – 8 годин. Тому він буде дещо складним для початківців. Але краєвиди не залишать байдужими нікого.

Маршрут стартує від Синевирського перевалу. Тутешня висота – 960 метрів над рівнем моря. З перевалу видно на десятки кілометрів на різні боки як пасма гір накладаються одне на одне та накриваються блакиттю неба.

Дорогою до озера Синевир туристів зустрінуть дві вершини. Перша – гора Кам'янка з 1578-метровою вершиною, більша частина якої вкрита камінням. В долині розкидані села, де хати з висоти здаватимуться зовсім крихітними.

Друга – гора Озірна. Названа так тому, що височіє саме над Синевиром. І саме зі схилу цієї гори можна побачити найбільш нетривіальний ракурс озера.