До НПП «Синевир» прибула гуманітарна допомога

 

 

Черговий вантаж гуманітарної допомоги сьогодні прийняв Національний природний парк «Синевир» на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» – від партнерів Національного парку «Баварський ліс» (Німеччина). Гуманітарний вантаж зібрано спільно з Асоціацією юних ренжерів та Громадською організацією «Махаон» (Словакія).

 

Керівник координаційного центру з питань переселенців Василь Росада розповів, що допомога призначена саме для переміщених осіб, що тимчасово перебувають в Національному природному парку «Синевир». Гуманітарний вантаж буде розподілено між всіма прибулими переселенцями. Частину отримають ті особи, що проживають у будівлях Остріцького ПОНДВ, іншу частину відправлять для тих, що тимчасово перебувають на базі навчального центру імені М.Драгоманова Квасовецького ПОНДВ.

 

За потреби, всі бажаючі зможуть отримати теплий одяг, ковдри, взуття, паперові рушники, а також продукти харчування, дитяче харчування, підгузники, засоби гігієни та першої допомоги та інше.

 

Наразі, НПП «Синевир» продовжує активно приймати переселенців для тимчасового їх проживання. Станом на сьогодні уже розселено на об’єктах парку понад 130 осіб, яких спіткала нелегка доля і змусила покинути свої помешканя.

 

Сьогодні продовжуються ремонтні роботи в приміщеннях будинків, що призначені для житла в літню пору року. Найближчим часом адміністрація парку й надалі буде готова приймати таких людей.

 

Адміністрація установи та потерпілі переселенці щиро вдячні всім людям баварського лісу за збір гуманітарної допомоги та їх небайдужість й підтримку в такий важкий час, а саме: Національному парку «Баварський ліс», Громадській організації «Махаон» та Асоціації юних ренжерів.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії